Військова підготовка

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ЇХ БАТЬКИ ТА УСІ БАЖАЮЧІ ОТРИМАТИ ВІЙСЬКОВУ ОСВІТУ!

Для сайта ПК ОНАС (ВП)-1(Low Level)

Якщо вибір в отриманні вищої освіти приведе Вас у стіни Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, це крім перспективної і престижної спеціальності, надасть Вам можливість отримати також і військову освіту!

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова уклала договір з Військовою академією м. Одеси на право військової підготовки студентів на базі Факультету підготовки офіцерів запасу з отриманням офіцерського звання – молодший лейтенант запасу після закінчення навчання. У відповідності до Наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України № 719/1289 від 14 грудня 2015 року проходити навчання військовій справі мають право всі громадяни України, які отримують вищу освіту або вже мають диплом про вищу освіту не нижче ступеню бакалавра. Навчання військовій справі триває 2 роки. Після проходження загальних військових зборів у ВА р. Одеси студенту-курсанту наказом Міністра оборони України присвоюється офіцерське звання. Навчання проходить на контрактній основі, вартість навчання в 2016-2017 навчальному році становитиме 4 тис. гривень за семестр. Детальніше про ФПОЗ ВА м. Одеси, військові спеціальності, процес навчання, нормативи з фізичної підготовки та інше можна дізнатись на сторінках сайту Військової академії м. Одеси..
До конкурсного відбору для навчання на Факультеті підготовки офіцерів запасу, допускаються на добровільних умовах громадяни України придатні до військової служби за станом здоров’я, як чоловічої, так і жіночої статі.
Студенти, які виявили бажання проходити військову підготовку, особисто подають заяву за підписом директора інституту (декана факультету), відповідальному за військову підготовку ОНАЗ і беруть участь на загальних умовах у конкурсному відборі.
Заява повинна мати рукописний вид (не надрунована) та бути оформлена відповідним чином, приклад можна переглянути тут: завантажити.
Увага! Оголошено дугий етап подання заяви! У всіх бажаючих навчатись військовій справі до 29 квітня 2017 року є можливість подання документів. До заяви додаються копії: паспорта громадянина України, посвідчення про приписку до призивної дільниці (військового квитка), студентського квитка, довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ідентифікаційного коду), а також 2 шт. фото 3×4.
Увесь пакет документів подається відповідальному за ВП.

Важлива інформація щодо вступу на ФПОЗ ВА (м. Одеса) у 2017 році
Проходження військової лікарняної комісії
Складання вступних випробувань
Зарахування на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу
Контактна інформація
[metaslider id=348]