ДП “Інфоресурс” розказало “на пальцях”, як подати документи на вступ до вишу в цьому році (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)ДП “Інфоресурс” розказало “на пальцях”, як подати документи на вступ до вишу в цьому році (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)


Приносим свои извинения, данная новость доступна только на украинском языке.

11 липня стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Цього року замість того, щоб стояти в черзі до приймальної комісії, усі абітурієнти подаватимуть заяви в електронній формі. Щоб допомогти вступникам освоїти нову систему електронної подачі заяв, ДП “Інфоресурс” розробило покрокову інструкцію та пояснило, як правильно подати документи в цьому році.

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua/. Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

В держпідприємстві наголошують, що за статистикою саме на перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Саме тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть власні заяви.

Інструкція по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році
завантажити pdf

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Міністерства освіти і науки України за даним посиланням..


proging

Приймальна комісія
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. Попова
(ОНАЗ ім. О,С. Попова)

(048) 705-04-11
з 09.00 до 16.00