О размещении студентов в общежитиях высших учебных заведенийЩодо розміщення студентів у гуртожитках вищих навчальних закладів

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049

E-mail: ministry@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185

Від _01.09.2014_№ _1/9-437_

На №  _______  від  _______

Керівникам навчальних закладів

Щодо розміщення студентів у

гуртожитках вищих навчальних закладів

У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією, що склалась у окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, АР Крим, а також численними зверненнями щодо проблем, які виникають під час організації поселення у гуртожитки студентів, переведених на навчання з вищих навчальних закладів, розташованих на цих територіях, Міністерство звертає увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідність першочергового поселення у гуртожитки зазначеної категорії студентів та просить взяти під особистий контроль оперативне вирішення всіх проблемних питань.

За необхідності рекомендуємо використовувати для поселення студентів, переведених на навчання з вищих навчальних закладів, розташованих в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, гуртожитки професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації, розташованих у відповідному населеному пункті.

Заступник Міністра —

керівник апарату                                                                             О. С. Дніпров

Скачать файлБезымянный

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049